Jesienne rekolekcje 25-28.11.2003 r. – zaproszenie

Zachęcamy do udziału w rekolekcjach kapłańskich w dniach 25-28 listopada 2003 roku w Centrum Światło-Życie w Krościenku n. Dunajcem. Podobnie jak w roku ubiegłym rozpoczna się one we wtorek 25 listopada 2003 r. o godz. 13.00, a zakończą w piątek 28 listopada 2003 r. ok. godz. 15.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Daniewicz SAC.
 
Opłata za rekolekcje 200 PLN. Zgłoszenia e-mail: UKChS@oaza.pl
 
Terminem wspólnych rekolekcji kapłanów Ruchu Światło-Życie od kilkunastu lat są dni Białego Tygodnia, od wtorku do piątku po świętach wielkanocnych. 
Zawsze jest dużo chętnych na te rekolekcje, przeważnie powyżej setki, więc trudno jest przeprowadzić rekolekcje dla takiej ilości osób. Poza tym, nie wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w rekolekcjach mogą wtedy wyjechać z parafii.
 

Od 2002 roku pojawił się też drugi termin rekolekcji – ostatni tydzień roku liturgicznego, czyli po niedzieli Chrystusa Króla, tuż przed Adwentem. Te dwa terminy już na stałe weszły w kalendarz jako terminy rekolekcji dla kapłanów, zarówno będących członkami Unii Kapłanów Chrsystusa Sługi, jak i sympatyków, gdyż są to rekolekcje otwarte dla wszystkich księży.