Jesienne rekolekcje 24-27 listopada 2008 r. (Oaza Rekolekcyjna Diakonii ORD) – zaproszenie

Jesienne rekolekcje Kapłanów Chrystusa Sługi odbędą się w Krościenku w tradycyjnym terminie w ostatnim  tygodniu roku liturgicznego. Postanowiliśmy, aby była to Oaza Rekolekcyjna Diakonii dla kapłanów. Wielu bowiem kapłanów nie mogło uczestniczyć w ORD, a pragnęliby głębiej zaangażować się w Ruch. ORD jest istotnym elementem formacyjnym w Ruchu i stanowi wymóg formalny do włączenia się do Unii. Chcemy w ten sposób stworzyć szansę uzupełnienia przez kapłanów formacji Ruchu Światło-Życie. Rekolekcje poprowadzi Diakonia UKChS.
Ze względy na charakter tych rekolekcji – program czterodniowy – prosimy zwrócić uwagę na nietypowy termin rozpoczęcia i zakończenia.
Zjazd uczestników przewidziany jest wieczorem w niedzielę 23 listopada 2008. Ponieważ Księża będą dojeżdżać po niedzielnej pracy w parafiach o różnych godzinach dlatego wieczorem nie przewidujemy wspólnych zajęć. Przy zgłoszeniu prosimy o podanie orientacyjnej godziny przyjazdu.
Rekolekcje rozpoczniemy jutrznią z katechezą o godz. 8.00 w poniedziałek, 24 listopada i będą trwać do czwartku, 27 listopada – zakończymy do godz. 18.00, aby o ile to możliwe wrócić na piątek do parafii.
Zgłoszenia uczestnictwa należy kierować do sekretariatu Centrum Światło-Życie na Kopiej Górce do 17 listopada 2008 r.