Jesienne rekolekcje 23-26 listopada 2009 r. (Oaza Rekolekcyjna Diakonii Wyzwolenia – ORDW) – zaproszenie

Jesienne rekolekcje Kapłanów Chrystusa Sługi odbędą się w Krościenku w tradycyjnym terminie w ostatnim  tygodniu roku liturgicznego. W ubiegłym roku była to Oaza Rekolekcyjna Diakonii dla kapłanów. Zachęceni przez uczestników do kontynuowania takiej formy w tym roku zapraszamy na Oazę Rekolekcyjna Diakonii Wyzwolenia dla kapłanów. Chcemy w ten sposób stworzyć szansę uzupełnienia przez kapłanów formacji Ruchu Światło-Życie. Rekolekcje poprowadzi Diakonia UKChS.
Ze względy na charakter tych rekolekcji – program czterodniowy – prosimy zwrócić uwagę na nietypowy termin rozpoczęcia i zakończenia.
Zjazd uczestników przewidziany jest wieczorem w niedzielę 22 listopada 2009. Ponieważ Księża będą dojeżdżać po niedzielnej pracy w parafiach o różnych godzinach dlatego wieczorem nie przewidujemy wspólnych zajęć. Przy zgłoszeniu prosimy o podanie orientacyjnej godziny przyjazdu.
Rekolekcje rozpoczniemy jutrznią z katechezą o godz. 8.00 w poniedziałek, 23 listopada i będą trwać do czwartku, 26 listopada – zakończymy je obiadem aby o ile to możliwe wrócić na piątek do parafii, zaś członkowie UNII pozostaną na Zgromadzenie Generalne.
Zgłoszenia uczestnictwa należy kierować do sekretariatu Centrum Światło-Życie na Kopiej Górce do 16 listopada 2009 r.  Koszt rekolekcji 250 zł.